Hae verkkosivuston sisältöjä

Kirjoita hakusana ja/tai suodata tuloksia sisältötyyppien mukaan.
Yhteystieto

Anni Töysä

Lapsiperhetyön asiantuntija

044 7308 514
anni.toysa@nuortenystavat.fi

Tarina | 13.12.2022

Koordinaatiotiimin toiminta

Yksikkö

All Inclusive

Tarina | 12.12.2022

Tutkimus on tehnyt tehtävänsä

Yhteystieto

Tommi Vilhelmsson

ohjaaja

044 734 1539
tommi.vilhelmsson@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Jouko Arvola

Kiinteistöpäällikkö

44 734 1504

Yhteystieto

Timo Eskola

Toimitusjohtaja

050 432 0058

Yhteystieto

Sari Heinola

Palkanlaskija

044 734 1522

Yhteystieto

Ari Kotilainen

Vastaava palkanlaskija

044 734 1523

Yhteystieto

Riitta Säkkinen

Kirjanpitäjä

050 312 5811

Yhteystieto

Saila Lampela

Työhönvalmentaja

044 723 1777
saila.lampela@nuortenystavat.fi

Sivu

Historia

Sivu

Julkaisut

Yhteystieto

Tiina Saarela

Hallintopäällikkö

050 433 8044
tiina.saarela@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Niina Ristolainen

Viestintäpäällikkö

044 428 7544
niina.ristolainen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Marko Kielinen

Kehitysjohtaja

044 493 2442
marko.kielinen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Lea Nikula

Kehittämispäällikkö

044 734 1862
lea.nikula@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Pasi Laatikainen

Työhönvalmentaja

044 733 8760
pasi.laatikainen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Mika Lee

Työhönvalmentaja

044 731 3187
mika.lee@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Mira Naukkarinen

Työhönvalmentaja

044 743 0381
mira.naukkarinen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Arja Sutela

Pääsihteeri

040 513 2676
arja.sutela@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Lassi Kangasluoma

Järjestösuunnittelija

044 734 1516
lassi.kangasluoma@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Anne Lusikka

Hankeassistentti

044 734 1543
anne.lusikka@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Mira Hyväri

Työkykyvalmentaja

044 734 2072
mira.hyvari@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Taru Junno

Työkykyvalmentaja

044 734 2073
taru.junno@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Sanna Lampela

Työkykyvalmentaja

044 734 1648
sanna.lampela@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Niina Utriainen

Työkykyvalmentaja

044 734 1623
niina.utriainen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Sanna Laine

Projektipäällikkö

044 551 2408
sanna.laine@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Janne Pihkakoski(matalan kynnyksen toiminta)

Työhönvalmentaja

044 734 2079
janne.pihkakoski@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Jarkko Lehmikangas (yritysyhteistyö)

Työhönvalmentaja

044 901 6202
jarkko.lehmikangas@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Virpi Nuojua (kuntayhteistyö)

Työhönvalmentaja

044 734 2078
virpi.nuojua@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Jaana Paloviita

Projektipäällikkö

050 382 8874
jaana.paloviita@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Ira Mattila

Ohjelmakoordinaattori

044 744 3567
ira.mattila@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Anniina Halonen

Viestintäkoordinaattori

044 734 1546
anniina.halonen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Anu Lappalainen

Ohjelmakoordinaattori/tiimipäällikkö

044 746 2106
anu.lappalainen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Saara Sillanpää

Työhönvalmentaja

044 428 7547
saara.sillanpaa@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Henna Ojala

Työhönvalmentaja

044 428 7546
henna.ojala@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Kristiina Nippula

Työhönvalmentaja

044 428 7549
kristiina.nippula@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Jenni Vuorinen

Työhönvalmentaja

044 428 7548
jenni.vuorinen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Minna Yrjölä

Vastaava työhönvalmentaja

044 428 7545
minna.yrjola@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Pasi Lehtola

Työhönvalmentaja

044 784 4663
pasi.lehtola@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Minna Pakkanen

Työhönvalmentaja

044 317 1535
minna.pakkanen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Jari Hietala

Työhönvalmentaja

044 775 0548
jari.hietala@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Janne Marstio

Työhönvalmentaja

044 734 1613
janne.marstio@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Heidi Vaittinen

Työhönvalmentaja

044 734 1684
heidi.vaittinen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Minna Kaipainen

Vastaava työhönvalmentaja

044 734 1503
minna.kaipainen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Kati Pajunen

Palvelupäällikkö

044 734 1769
kati.pajunen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Asta Viuhkola

Työhönvalmentaja

044 428 7507
asta.viuhkola@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Miia Simontaival

Työhönvalmentaja

050 382 8958
miia.simontaival@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Marjukka Tyvelä

Vastaava työhönvalmentaja

050 382 8981
marjukka.tyvela@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Katja Kunnari

Työhönvalmentaja

044 734 1513
katja.kunnari@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Piritta Akujärvi

Työhönvalmentaja

050 591 5295
piritta.akujarvi@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Jaana Rossi

Vastaava työhönvalmentaja

050 441 7115
jaana.rossi@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Tiina Hiljanen

Ohjaaja

044 428 7539
tiina.hiljanen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Petja Korkkonen

Työhönvalmentaja

044 734 1559
petja.korkkonen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Susanne Ilvonen

Työhönvalmentaja

050 569 2400
susanne.ilvonen@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Katariina Hentilä

Vastaava työhönvalmentaja

050 340 8846
katariina.hentila@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Lahja Leiviskä

Klubitalopäällikkö (Roihula, Pönkkä, Tönäri)

044 7341 830
lahja.leiviska@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Venla Virta

Ohjaaja

044 734 1659
venla.virta@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Carmen Hedman

Ohjaaja

044 726 0072
carmen.hedman@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Maria Kvist-Hautakangas

Työhönvalmentaja

044 734 1866
maria.kvist-hautakangas@nuortenystavat.fi

Yhteystieto

Meeri Tiikkaja

Työhönvalmentaja

044 7341 866
meeri.tiikkaja@nuortenystavat.fi